آموزش سایت Freebitco.in آپدیت 2023

سایت فری بیتکوین همون جور که از اسمش پیداست برای کسب بیت کوین رایگان هست ، هر یک ساعت 1 بار بین 0.002 دلار تا 200 دلار می تونید دریافت کنید ، کپچا نداره و فقط یه کلیک می کنید .

البته به جز بیت کوین رایگان بخش های دیگه ای هم داره که نحوه کسب درآمد و برنده شدن در اونها رو با استفاده از استراتژی فری بیت کوین به شما آموزش میدم تا بتونید درآمد خیلی خوبی داشته باشید.

مطلب زیر رو کامل بخونید ، با اجرا آموزش زیر در ماه اول تضمینی به 10.000 ساتوشی میرسید ، در ماه های بعدی روزانه 2000 الی 10000 ساتوشی درآمد خواهید داشت .

نکاتی در  مورد این سایت:

 • از سال 2013 فعالیت می کنه و معتبر هستش ، با ایرانی ها هم مشکلی نداره.
 • برای ورود به سایت باید با قند شکن (vpn) وارد بشید ، پس اول قند شکنتون رو فعال کنید.
 • هر یک ساعت می تونید بیت کوین مجانی بگیرید از 0.002 دلار تا 200 دلار + 2 عدد بلیط بخت آزمایی + 2 reward point
 • روی موجودی بیت کوین شما در این سایت سود 4% در سال تعلق می گیریه که به صورت روزانه محاسبه و به موجودیتون اضافه می شه .
 • در لاتاری و قرعه کشی به صورت اتوماتیک شرکت داده می شوید و شانستون به اندازه بلیط هاتون هست
 • امکان جذب زیر مجموعه و درآمد مادام العمر از درآمد زیرمجموعه، 50% از درآمد زیرمجموعه با فعالیت در بخش  FREE BTC یا همون بیت کوین مجانی + 0.4% از کل درآمد زیرمجموعه در بازی دوبرابر کننده بیت کوین
 • سرمایه گذاری و واریز وجه به این سایت برای شرکت کردن در بخش دوبرابر کننده بیت کوین پیشنهاد میشه و مشکلی نداره ، پیشنهاد می کنم طبق استراتژی های معرفی شده عمل کنید و حد ضرر رو در نظر بگیرید .

از مزایای عضویت با لینک زیرمجموعه من اینه که 50% سودی که سایت فری بیتکوین بابت فعالیت شما در سایت به من میده رو به خودتون جایزه میدم ( یعنی وقتی 8 ساتوشی از سایت برنده میشید ،ریفرال کومیسیونی که سایت به من میده رو در آخر ماه به خودتون جایزه میدم) ، همچنین استراتژی های اختصاصی برای بردن در سایت فری بیتکوین در دسترس زیرمجموعه هام قرار میدم.

برای مشاهده استراتژی های مناسب در سایت فری بیتکوین به مطلب آموزش استفاده از بهترین استراتژی های MULTIPLY BTC فری بیتکوین مراجعه کنید .

مرحله اول : عضویت در سایت

برای عضویت تو سایت FreeBitcoin فقط نیاز به یک ایمیل دارید ، حتی اگر کیف پول بیت کوین نداشتید مشکلی نیست می تونید توش فعالیت کید و بعدا آدرس کیف پولتون رو تو سایت وارد کنید .

برای عضویت و ورود به سایت FreeBitcoin روی بنر زیر کلیک کنید و مراحل رو طبق تصویر انجام بدید :

عضویت در سایت فری بیتکوین

بیت کوین رایگان فریبیتکوین

برای مشاهده کامل آموزش سایت FreeBitcoin  و ویدئو کسب درآمد از فری بیتکوین به ادامه مطلب مراجعه کنید

ویدئو آموزش بخش های مختلف freebitcoin  و دوبرابر کننده بیتکوین

مرحله دوم : ورود و استفاده از سایت و استفاده از بخش های مختلف

برای ورود به سایت از منوی بالا روی SIN IN کلیک کنید ، پس از ورود به سایت با صفحه ای به صورت زیر روبرو میشید :

 آموزش freebitoin کامل ترین آموزش

بخش های مختلف سایت رو براتون شماره گذاری کردم .

1-بخش FREE BTC :  در این بخش می تونید هر یک ساعت یک بار بیتکوین مجانی جایزه بگیرید

- بعد از کلیک روی این گزینه از روی منو ، روی دکمه ROLL که زیر جدول جوایز هست کلیک کنید تا مطابق جدول جایزه بگیرید ، بعد از زدن ROLL پیامی به صورت زیر نمایش میده به شما

 

شما 8 ساتوشی برنده شدید + 2 تا بلیط شرکت در بخت آزمایی که به صورت اتوماتیک در قرعه کشی سایت اضافه میشید ( با افزایش تعداد بلیط بخت آزمایی شانستون برای برنده شدن بیشتر میشه ) + 2عدد  Reward Point ( ریوارد پوینت کاربرد های متفاوتی داره که جلوتر براتون توضیح میدم )

2-بخش MULTIPLY BTC : با این بخش هم ما زیاد کار داریم ، این بخش به اصطلاح دو برابر کننده بیت کوین هست ، تو این قسمت با استفاده از استراتژی مناسب و در نظر گرفتن آمار و احتمالات در استراتژی ها می تونیم کلی سود بدست بیاریم ، استراتژی ها ما به شما یاد میدیم و در دسترس شما قرار میدیم محاسباتش رو ما انجام داریم و شما فقط باید اعداد رو طبق استراتژی پیشنهادی ما تنظیم کنید تا برنده بشید .

می تونید بیت کوین واریز کنید و با مبالغ بالا شروع کنید به دو برابر کردن یا اینکه اگر می خواهید بدون واریز بیت کوین شروع کنید ابتدا بیت کوین مجانی که سایت هر 1 ساعت میده رو جمع کنید تا به 100 ساتوشی برسه ، بعد تو این بخش مقدار شروع رو روی 2 ساتوشی بگذارید و دکمه hi رو بزنید ، اگر بردید دوباره این کار رو بکنید ، اگر باختید مقدار رو دو برابر کنید یعنی 4 ساتوشی ، اگر این 4 ساتوشی رو هم باختید مقدار رو دو برابر کنید یعنی 8 ساتوشی ، اگر باز هم باختید مقدار رو بکنید 16 ساتوشی ، تو این مرحله اگر بردید که مقدار رو برگردونید به 2 ساتوشی ولی اگر باختید دیگه ادامه ندید و ترجیحا یک روز صبر کنید و بعد دوباره وارد سایت شوید و شروع کنید . هر 1 ساعت یک بار که دکمه دریافت بیت کوین مجانی در سایت رو میزنید می تونید این ترفند رو 4 یا 5 بار اجرا کنید ، بیش تر نزنید چون ممکن هست ببازید .

اگر بیش از 100 ساتوشی داشتید : 2 -> 4 -> 8 -> 16

اگر بیش از 1000 ساتوشی داشتید : 10 -> 20 -> 40 -> 80

اگر بیش از 5000 ساتوشی داشتید : 100-> 200 -> 400 -> 800

اگر بیش از 50.000 ساتوشی داشتید  : 1000 -> 2000 -> 4000 -> 8000

این روش بهترین وکم ریسک تری روش کسب درآمد از سایت فریبیتکوین هست ، استفاده کنید ولذت ببرید ، فقط دقت کنید که باید صبر داشته باشید و حد ضرر رو رعایت کنید ، این روش همیشه جواب میده .

برای مشاهده استراتژی های مناسب در سایت فری بیتکوین به مطلب آموزش استفاده از بهترین استراتژی های MULTIPLY BTC فری بیتکوین مراجعه کنید .

Bounus  : تو همین بخش وقتی کار کنید و بازی کنید ، بهتون بونوس میده و می تونید از اون بونوس هم استفاده کنید ، به این صورت که وقتی بونو شما به 1000 ساتوشی رسید می تونید با سرمایه گذاری 1000 ساتوشی از موجودی بیت کوینتون تو سایت ، 2000 ساتوشی برای کار تو این بخش دریافت کنید و وقتی 25 بار تو این بخش کار کنید 2000 ساتوشی شما جزو موجودی اصلی بیت کوین میشه .

3-  بخش پیش بینی :  شامل پیش بینی رویداد های ورزشی هست ، که با پیش بینی درست می تونید توش برنده بشید .

5- بخش Earn BTC :  در این بخش در صورتی بیت کوین در حساب خود در سایت فری بیت کوین داشته باشید، سالانه از طرف سایت،4% سود دریافت می نمایید. این سود به صورت روزانه محاسبه و به حساب شما پرداخت می شود . تو این صفحه میزان سود دریافتی شما در هر روز نمایش داده میشه .

6- بخش LOTTERY  : این بخش مربوط به قرعه کشی سایت هست با توجه به تعداد بلیط های بخت آزمایی که از بخش Free BTC بدست آوردید در قرعه کشی شرکت داده میشید ، می تونید با پرداخت 1 ساتوشی به ازای هر بلیط بخت آزمایی شانستون رو بیشتر کنید .

شانس شما برای برد در این صفحه نشون داده میشه ، اگر چه کم هم هست ولی باز هم شانس بردن دارید ، خیلی پیش اومده که کسایی بودن که با 2 تا بلیط برنده شده بودن .

8- بخش REFER : تو این بخش لینک زیر مجموعه گیری شما قرار داره و می تونید اون رو بین دوستانتون شیر کنید تا زیر مجموعه شما بشن و از اونها کسب درآمد کنید .

10% درآمد از هر ROLL زیرمجموعه

5% درآمد از بازی های انجام شده زیرمجوعه

تو این بخش می تونید درامد از زیر مجموعه هاتون ، تعداد زیر مجموعه هاتون رو ببینید ، برای تشویق افراد به زیر مجموعه شما شدن در این قسمت امکان تقسیم جایزه بین زیر مجموعه هاتون رو دارید .

برای آشنایی با روش های زیر مجموعه گیری پیشنهاد می کنم مطلب 10 روش عالی برای زیرمجوعه گیری رو مطالعه کنید.

روش های متفاوت و خلاقانه‌ی زیادی برای جذب زیر مجموعه وجود دارد، که در زیر به چند مورد از اساسی ترین آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • وبلاگ یا سایتی داشته باشید و در یکی از نوشته های خود اقدام به توصیف سایت freebitcoin نموده و لینک زیر مجموعه گیری خود را نیز در نوشته تان اضافه نمایید تا کاربران از طریق شما در سایت فری بیتکوین عضو شده و زیرمجموعه شما شوند.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را در گروه و کانال های پرطرفدار شبکه های مجازی مانند تلگرام، اینستاگرام و … قرار دهید.
 • در سایت های دیگر (کلیکی، تبلیغاتی و … ) لینک زیر مجموعه گیری خود را ثبت کرده و به سایر کاربران دنیای اینترنت نمایش دهید.
 • لینک زیرمجموعه گیری خود را به همراه توضیحاتی درباره سایت فری بیت کوین به ایمیل افراد مختلف به صورت گروهی ارسال نمایید.

11- بخش profile : تو این بخش می تونید اطلاعات اکانتتون رو ویرایش کنید ، مثلا آدرس کیف پول بیتکوین تون رو ثبت کنید ، پسورد اکانتتون رو عوض کنید .

نکته خیلی مهم : در این بخش یکم که وسط های صفحه گزینه ای وجود داره تحت عنوان disable lottery ، این گزینه رو حتما تیک بزنید تا هر بار که free roll میزنید ، جای بلیط لاتاری بهتون reward point بده و با اونها گردونه شانس بخرید .

-جدید : بخش premium : در این بخش می تونید FUN Token بخرید و امتیازات ویژه دریافت کنید ، حالا فان توکن کاربردش چیه؟ اول اینکه این توکن ها خوشون ارزشمند هستند و شما می تونید اونها رو تو صرافی های مختلف بفروشید و یا حتی تو خود سایت فری بیت کوین با افزایش ارزششون اون ها  رو بفروشید . کاربرد دیگه اینه که وقتی شما حداقل 2500 فان توکن بخرید بهتون روزی 1 گردونه شانس مجانی میده بعد از 90 روز نگه داشتن اون توکن ها 2 گردونه شانس در روز بهتون میده و بعد از 1 سال 4 گردونه شانس در روز به صورت رایگان به شما میده ( که می تونید با گردونه شانس جایزه و ساتوشی به صورت رندوم بدست بیارید )

اگر 5000 توکن داشته باشید روزی 3 گردونه شانس بهتون میده و بعد از 1 سال 6 گردونه شانس بهتون میده

گردونه های شانسی که با خرید فان توکن بدست میاد ذخیره میشه و جم میشه یعنی اگه بعد یک هفته به سایت سر بزنید و روزی 1 گردونه داشته باشید ، 7 گردونه شانس ذخیره شده و می تونید ازش استفاده کنید .

-جدید : بخش rewards : در این بخش می تونید از ریوارد پوینت ها استفاده کنید و با اون ها گردونه شانس فری بیت کوین بخرید ، تو همین صفحه روی دکمه exchange rp for wof کلیک کنید و ریوارد پوینت ها تون رو با گردونه شانس عوض کنید ، به ازای هر 40 ریوارد پوینت می تونید 1 گردونه شانس بگیرید ، معمولا 40 ساتوشی جایزه میده و احتمال اومدن جایزه در حدود 4000 ساتوشی هم هست و جایزه های بالاتر هم با شانس کم تر میده .

13 - DEPOSIT واریز پول به سایت فری بیتکوین : در صورتی که بخواهید بیت کوین واریز کنید روی این گزینه باید کلیک کنید ، وقتی روی دکمه deposit کلیک کنید به شما یک ادرس بیت کوین میده که باید به اون بیت کوین واریز کنید تا توی اکانت شما بیت کوین اضافه بشه ،

پیشنهاد می کنم برای بازی ر بخش multiply bitcoin بیت کوین واریز کنید و روزی 2 3 بار رو مبلغ 1000 ساتوشی بازی کنید .

14- WITHDRAW برداشت درآمد از سایت فری بیت کوین : در صورتی که بخواید از سایت فری بیت کوین درآمدتون رو برداشت کنید روی این گزینه باید کلیک کنید ، برای اینکه کارمزد کمتری بدی از متود برداشت هفتگیش استفاده کنید.

15- آموزش بخش wheel of fortune (گردونه شانس سایت فری بیتکوین) در سایت فری بیت کوین :

در هر 24 ساعت می تونید از این بخش جایزه بگیرید ، با انجام 3 مرحله زیر جایزه میده سایت  1) بنر زیر در همه صفحات قابل مشاهده است ، روی اون کلیک کنید و subscribe رو بزنید ، با انجام این کار هر روز برای شما یک یا دو ایمیل میاد 2) یه ایمیل براتون ارسال میشه ایمیل رو باز کنید و روی عکس بلیط گردونه شانس (مثل شکل زیر ) کلیک کنید . این بخش جایزه روزانه هست که مقدارش خیلی زیاد هست حداقل 40 ساتوشی یا 40 reward poin  بدست میارید ، جایزه های بهترش هم 4000 ساتوشی یا ساعت رولکس ( پرداخت جایزه به ساتوشی ) و ... هست . احتمال این که جایزه خوب برنده بشید هم زیاده .

3) وقتی سایت فری بیتکوین براتون باز شد یه کپچا نشون میده اونو حل کنید و روی چرخ شانسی کلیک کنید تا جایزتون به حسابتون اضافه شه

جایزه ای که این بخش میده می تونه بیت کوین باشه ، RP باشه ، یا ساعت رولکس و یه سری چیز دیگه .

پس از سه روش میشه گردونه شانس بدست آورد بخش reward ، بخش  premium  ، ایمیل گردونه شانس .

منبع : Dgearn.ir