آموزش سایت Freebitco.in آپدیت 2021

سایت فری بیتکوین همون جور که از اسمش پیداست برای کسب بیت کوین رایگان هست ، هر یک ساعت 1 بار بین 0.002 دلار تا 200 دلار می تونید دریافت کنید ، کپچا نداره و فقط یه کلیک می کنید .

البته به جز بیت کوین رایگان بخش های دیگه ای هم داره که نحوه کسب درآمد و برنده شدن در اونها رو با استفاده از استراتژی فری بیت کوین به شما آموزش میدم تا بتونید درآمد خیلی خوبی داشته باشید.

نکاتی در  مورد این سایت:

  • از سال 2013 فعالیت می کنه و معتبر هستش ، با ایرانی ها هم مشکلی نداره.
  • برای ورود به سایت باید با قند شکن وارد بشید ، پس اول قند شکنتون رو فعال کنید.
  • هر یک ساعت می تونید بیت کوین مجانی بگیرید از 0.002 دلار تا 200 دلار + 2 عدد بلیط بخت آزمایی
  • روی موجودی بیت کوین شما در این سایت سود 4% در سال تعلق می گیریه که به صورت روزانه محاسبه و به موجودیتون اضافه می شه .
  • در لاتاری و قرعه کشی به صورت اتوماتیک شرکت داده می شوید و شانستون به اندازه بلیط هاتون هست
  • امکان جذب زیر مجموعه و درآمد مادام العمر از درآمد زیرمجموعه، 50% از درآمد زیرمجموعه با فعالیت در بخش  FREE BTC یا همون بیت کوین مجانی + 0.4% از کل درآمد زیرمجموعه در بازی دوبرابر کننده بیت کوین

 

از مزایای عضویت با لینک زیرمجموعه من اینه که 100% سودی که سایت فری بیتکوین بابت فعالیت شما در سایت به من میده رو به خودتون جایزه میدم ( یعنی وقتی 8 ساتوشی از سایت برنده میشی ،یعنی ریفرال کومیسیونی که سایت به من میده رو در آخر ماه به خودتون جایزه میدم) ، همچنین استراتژی های اختصاصی برای بردن در سایت فری بیتکوین در دسترس زیرمجموعه هام قرار میدم.

برای مشاهده استراتژی های مناسب در سایت فری بیتکوین به مطلب آموزش استفاده از بهترین استراتژی های MULTIPLY BTC فری بیتکوین مراجعه کنید .

مرحله اول : عضویت در سایت

برای عضویت تو سایت FreeBitcoin فقط نیاز به یک ایمیل دارید ، حتی اگر کیف پول بیت کوین نداشتید مشکلی نیست می تونید توش فعالیت کید و بعدا آدرس کیف پولتون رو تو سایت وارد کنید .

برای عضویت و ورود به سایت FreeBitcoin روی بنر زیر کلیک کنید و مراحل رو طبق تصویر انجام بدید :

عضویت در سایت فری بیتکوین

 

برای مشاهده کامل آموزش سایت FreeBitcoin به ادامه مطلب مراجعه کنید

مرحله دوم : ورود و استفاده از سایت و استفاده از بخش های مختلف

برای ورود به سایت از منوی بالا روی SIN IN کلیک کنید ، پس از ورود به سایت با صفحه ای به صورت زیر روبرو میشید :

بخش های مختلف سایت رو براتون شماره گذاری کردم که بخش های مهمش رو براتون با ستاره * در کنار عدد اونها مشخص می کنم

1*-بخش FREE BTC :  در این بخش می تونید هر یک ساعت یک بار بیتکوین مجانی جایزه بگیرید

- بعد از کلیک روی این گزینه از روی منو ، روی دکمه ROLL که زیر جدول جوایز هست کلیک کنید تا مطابق جدول جایزه بگیرید ، بعد از زدن ROLL پیامی به صورت زیر نمایش میده به شما

 

شما 8 ساتوشی برنده شدید + 2 تا بلیط شرکت در بخت آزمایی که به صورت اتوماتیک در قرعه کشی سایت اضافه میشید ( با افزایش تعداد بلیط بخت آزمایی شانستون برای برنده شدن بیشتر میشه ) + 2عدد  Reward Point ( ریوارد پوینت کاربرد های متفاوتی داره که جلوتر براتون توضیح میدم )

2*-بخش MULTIPLY BTC : با این بخش هم ما زیاد کار داریم ، این بخش به اصطلاح دو برابر کننده بیت کوین هست ، تو این قسمت با استفاده از استراتژی مناسب و در نظر گرفتن آمار و احتمالات در استراتژی ها می تونیم کلی سود بدست بیاریم ، استراتژی ها ما به شما یاد میدیم و در دسترس شما قرار میدیم محاسباتش رو ما انجام داریم و شما فقط باید اعداد رو طبق استراتژی پیشنهادی ما تنظیم کنید تا برنده بشید .

برای مشاهده استراتژی های مناسب در سایت فری بیتکوین به مطلب آموزش استفاده از بهترین استراتژی های MULTIPLY BTC فری بیتکوین مراجعه کنید .

3-  بخش پیش بینی :  شامل پیش بینی رویداد های ورزشی هست ، که با پیش بینی درست می تونید توش برنده بشید .

5- بخش Earn BTC :  در این بخش در صورتی که بالای 0.0003 بیت کوین در حساب خود در سایت فری بیت کوین داشته باشید، سالانه از طرف سایت،4% سود دریافت می نمایید. این سود به صورت روزانه محاسبه و به حساب شما پرداخت می شود . تو این صفحه میزان سود دریافتی شما در هر روز نمایش داده میشه .

 

6- بخش LOTTERY  : این بخش مربوط به قرعه کشی سایت هست با توجه به تعداد بلیط های بخت آزمایی که از بخش Free BTC بدست آوردید در قرعه کشی شرکت داده میشید ، می تونید با پرداخت 1 ساتوشی به ازای هر بلیط بخت آزمایی شانستون رو بیشتر کنید .

شانس شما برای برد در این صفحه نشون داده میشه ، اگر چه کم هم هست ولی باز هم شانس بردن دارید ، خیلی پیش اومده که کسایی بودن که با 2 تا بلیط برنده شده بودن .

 

8- بخش REFER : تو این بخش لینک زیر مجموعه گیری شما قرار داره و می تونید اون رو بین دوستانتون شیر کنید تا زیر مجموعه شما بشن و از اونها کسب درآمد کنید .

50% درآمد از هر ROLL زیرمجموعه

0.4% درآمد از بازی های انجام شده زیرمجوعه

تو این بخش می تونید درامد از زیر مجموعه هاتون ، تعداد زیر مجموعه هاتون رو ببینید ، برای تشویق افراد به زیر مجموعه شما شدن در این قسمت امکان تقسیم جایزه بین زیر مجموعه هاتون رو دارید .

برای آشنایی با روش های زیر مجموعه گیری پیشنهاد می کنم مطلب 10 روش عالی برای زیرمجوعه گیری رو مطالعه کنید.

11- بخش profile : تو این بخش می تونید اطلاعات اکانتتون رو ویرایش کنید ، مثلا آدرس کیف پول بیکوین تون رو ثبت کنید ، پسورد اکانتتون رو عوض کنید .

13 - DEPOSIT واریز پول به سایت فری بیتکوین : در صورتی که بخواید بیت کوین به اکانت فری بیت کوین واریز کنید روی این گزینه باید کلیک کنید .

14- WITHDRAW برداشت درآمد از سایت فری بیت کوین : در صورتی که بخواید از سایت فری بیت کوین درآمدتون رو برداشت کنید روی این گزینه باید کلیک کنید ، برای اینکه کارمزد کمتری بدی از متود برداشت هفتگیش استفاده کنید.

15- آموزش بخش wheel of fortune در سایت فری بیت کوین : در هر 24 ساعت می تونید از این بخش جایزه بگیرید ، با انجام 3 مرحله زیر جایزه میده سایت  1) بعد از اینکه وارد این بخش  شدید روی دکمه subscribe کلیک کنید 2) یه ایمیل براتون ارسال میشه ایمیل رو باز کنید و روی عکس بلیط گردونه شانس (مثل شکل زیر ) کلیک کنید . این بخش جایزه روزانه هست که مقدارش خیلی زیاد هست حداقل 50 ساتوشی یا 50 reward poin  بدست میارید ، جایزه های بهترش هم 5000 ساتوشی یا ساعت رولکس ( پرداخت جایزه به ساتوشی ) و ... هست . احتمال این که جایزه خوب برنده بشید هم زیاده .

3) وقتی سایت فریبیتکوین براتون باز شد یه کپچا نشون میده اونو حل کنید و روی چرخ شانسی کلیک کنید تا جایزتون به حسابتون اضافه شه

جایزه ای که این بخش میده می تونه بیت کوین باشه ، RP باشه ، یا ساعت رولکس و یه سری چیز دیگه .